Területi üzletkötő (Veszprém)

Veszprém vármegye

Országos Genezis partnerhálózatunkhoz

Területi üzletkötő

munkatársat keresünk

Veszprém vármegye területére

Kiemelt feladatai:

  • a mezőgazdasági végfelhasználók részére történő műtrágya, vetőmag és növényvédőszer direkt értékesítése, terménykereskedelem
  • új termékek piaci bevezetésében való közreműködés
  • a feladatkörhöz tartozó kötelező adminisztrációs feladatok ellátása, árajánlatok készítése
  • szaktanácsadási és egyéb szakmai feladatok ellátása
  • új, potenciális vevőkör felkutatása saját, meglévő üzleti kapcsolatok felhasználásával
  • kapcsolattartás a gyártó, a végfelhasználók és a nagykereskedők között.

Az elvárt jelentkező olyan szakember, aki:

  • agrármérnöki, valamint növényvédelmi szakmérnöki vagy növényorvosi végzettséggel rendelkezik
  • a műtrágya-, a vetőmag-, a növényvédőszer- és a terménykereskedelemben széles körű értékesítési szakmai tapasztalatokkal bír
  • kiváló kommunikációs és tárgyalási képesség jellemzi
  • „B” kategóriás gépjárművezetői engedélye van
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel bír.

Előny a pozíció betöltésénél:

  • integrátor cégekkel való korábbi együttműködés
  • angol nyelvből legalább középfokú „C” típusú nyelvvizsga

Amit a megfelelő bérezésen felül kínálunk:

  • Hosszú távú, biztos munkahely egy stabil és folyamatosan fejlődő cégnél
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Széles körű cafeteria juttatási csomag, már a próbaidő alatt is
  • Év végi jutalom
  • A munkavégzéshez szükséges eszközöket biztosítjuk: laptop, mobiltelefon, céges autó

A részletes szakmai önéletrajzot a bérigény megjelölésével az alábbi címre kérjük eljuttatni:

Nitrogénművek Zrt.

palyazat@nitrogen.hu