Számviteli osztályvezető

Pétfürdő

Pénzügyi és számviteli osztályunkhoz új kollégát keresünk

munkakörbe

Kiemelt feladatai:

  • Könyvelési tevékenység irányítása (teljeskörű könyvelés, többek között: tárgyi eszköz, készlet, karbantartás stb)
  • Belső számviteli szabályozás felülvizsgálata a törvényi és tulajdonosi szabályozásoknak megfelelően
  • Tárgyi eszköz nyilvántartási, valamint készlet- és tárgyi eszköz leltározási tevékenység vezetése
  • Havi, negyedéves és éves zárások, valamint kapcsolódó beszámolók elkészítése
  • Leányvállalati adatokkal negyedéves konszolidáció végrehajtása
  • Aktív részvétel az évközi és év végi egyedi és konszolidált IFRS beszámoló és kiegészítő mellékletének elkészítésében,
  • Könyvvizsgálatokban, belső ellenőrzésekben, adóhatósági és egyéb ellenőrzésekben való aktív részvétel
  • Kollégák munkájának koordinálása, a számviteli csoport munkavállalói részére szakmai iránymutatás, tanácsadás, segítségnyújtás, az osztály folyamatainak szakszerű irányítása

Az ideális jelölttel szembeni elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú egyetemi végzettség
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
  • IFRS mérlegképes könyvelői végzettség
  • SAP integrált vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Legalább 5 éves szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Megbízható, felelősségteljes és precíz személyiség

Előny a pozíció betöltésénél:

  • Vezetői tapasztalat
  • Analitikus, elemző gondolkodásmód
  • Szakmai angol tudás
  • Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk a megfelelő bérezésen felül:

  • Felelősségteljes, hosszútávú, biztos munkahely egy stabil és dinamikusan fejlődő cégnél
  • Támogató vezetőség
  • Kihívásokkal teli szakmai munka
  • Cafeteria juttatási csomag; év végi jutalom
  • Munkába járás támogatása
  • Bérezés megegyezés szerint

A munkavégzés helye a munkáltató pétfürdői székhelye.

A részletes szakmai önéletrajzot bérigény megjelölésével a palyazat@nitrogen.hu e-mail címre várjuk.