Senior kontroller

Pétfürdő

 Nitrogénművek Zrt. új munkatársat keres

munkakörbe

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • közgazdasági egyetemi végzettség,
  • magabiztos felhasználói szintű MS Office ismeretek,
  • legalább 3 év szakmai tapasztalat kontrolling és/vagy számviteli területen,
  • felelősségtudatos a munkájában, feladatait önállóan, precízen, és pontosan végzi,
  • jellemzője a nagyfokú rugalmasság, megbízhatóság
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás

Feladatai:

  • elemzési és beszámolási feladatok
  • havi, féléves és éves zárásban való aktív részvétel, beszámolók, riportok készítése
  • vállalatirányítási rendszerbe felvitt adatok folyamatos ellenőrzése, szükséges javítások elvégzése
  • készletelemzés, önköltségszámítás készítése
  • a társaság gazdálkodásáról szakmai anyagok összeállítása, pályázati lehetőségek monitorizálása és pályázatok készítése, beszámolók, prezentációk összeállítása vezetők és külső partnerek részére
  • terv-tény elemzések elkészítése, okok feltárása
  • üzleti jelentés készítése, a beszámoló összeállításában való együttműködés a Pénzügyi és számviteli osztállyal és a könyvvizsgálókkal

Előny a pozíció betöltésénél:

  • IFRS specifikáció
  • SAP vállalatirányítási rendszer felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, biztos munkahely egy stabil és folyamatosan fejlődő cégnél
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Széles körű cafeteria juttatási csomag
  • Év végi jutalom
  • Munkába járás támogatása

A munkavégzés helye a munkáltató pétfürdői székhelye.

Várjuk jelentkezését fényképes szakmai önéletrajzával és bérigényének megjelölésével a palyazat@nitrogen.hu e-mail címre