Raktáros

Pétfürdő

Beszerzési osztályunkra

Raktáros

pozícióba

munkatárs jelentkezését várjuk

Kiemelt feladatai:

  • a beérkező áruk mennyiségi, minőségi ellenőrzése, okmányok kezelése, rendelések összekészítése
  • a raktár működésére vonatkozó szabályok, folyamatok, munkavédelmi előírások betartása
  • raktári rend és tisztaság betartása

Elvárások:

  • precíz, megbízható munkavégzés
  • felhasználói szintű számítógépes ismerettel és készséggel bír
  • felelősségteljes munkavégzésre képes és csapatban is hatékonyan tud dolgozni
  • otthoni készenlét ellátása három hetente, munkaidőn túl és hétvégén

Hasonló területen szerzett tapasztalat, targonca vezetői jogosítvány, SAP rendszer ismeret előnyt jelent.

Amit a megfelelő bérezésen kívül kínálunk:

  • Hosszú távú, biztos munkahely egy stabil és folyamatosan fejlődő cégnél
  • Továbbképzési lehetőségek
  • Cafeteria juttatási csomag
  • Munkába járás térítése közigazgatási határon kívül (távolsági bérlet 86%, üzemanyag 30 forint/kilométer)
  • Karácsonyi jutalom

A munkavégzés helye: Pétfürdő

Az önéletrajzokat – bérigény megjelölésével – a palyazat@nitrogen.hu e-mail címre kérjük eljuttatni.