Kereskedelmi asszisztens

Pétfürdő

A Nitrogénművek Zrt. új munkatársat keres

munkakörbe

Miért érdemes jelentkezni:

Cégünk, az 1931-es alapítású Nitrogénművek Zrt., Magyarország legnagyobb műtrágyagyára, és nemzetközi tekintetben is meghatározó szerepet betöltő nagyvállalat, amelynél jelentős beruházások, fejlesztések vannak folyamatban.

Az értékesítést végző Genezis Partnerhálózatunk menedzsmentjének kereskedelmi asszisztenseként pétfürdői irodánkban érdekes munka valamint a pozíciónak megfelelő, versenyképes juttatási csomag várja

Követelmények:

        • felsőfokú végzettség
        • a Microsoft Office alapos ismerete (magabiztos Excel-használat)
        • angol nyelvtudás
        • jó kommunikációs képesség
        • precíz munkavégzés

Előnyt jelent:

        • SalesForce vagy más CRM-rendszer használatában szerzett gyakorlat
        • hasonló munkakörben szerzett, igazolható gyakorlat

A kereskedelmi asszisztens a kereskedelmi és hálózatfejlesztési igazgató közvetlen munkatársaként segít a cég kereskedelmi tevékenységével kapcsolatos adminisztratív és szervezési feladatok ellátásában.

Folyamatosan tartja a kapcsolatot a Genezis partnerhálózatban tevékenykedő üzletkötőkkel, napi, heti és havi riportokat készít a vezetői elvárásoknak megfelelően. Biztosítja a szükséges információáramlást a kereskedők és a vezetőség közt.

A betanulási időszakot követően, a CRM-menedzser iránymutatásainak megfelelően, folyamatosan figyelemmel kíséri a SalesForce megfelelő használatát, technikai segítséget nyújt az üzletkötők számára az esetlegesen felmerülő kérdések megválaszolásával. A kereskedelmi és hálózatfejlesztési igazgató iránymutatásainak megfelelően, folyamatosan fejleszti a SalesForce adatbázist a stratégiai döntéselőkészítést támogatandó.

A kiválasztott jelölt szorosan együttműködik a vállalat kulcsfontosságú területeivel, hogy biztosítsa a gyors és precíz információáramlást.

Munkavégzés helye: Pétfürdő

Várjuk jelentkezését fényképes szakmai önéletrajzával és bérigényének megjelölésével a palyazat@nitrogen.hu e-mail címre