Elektrikus (villanyszerelő)

Pétfürdő

A Nitrogénművek Zrt.

munkatársat keres.

Kiemelt feladatai:

  • a Társaság villamosenergia hálózatainak, és erősáramú villamos berendezéseinek üzemviteli, üzemzavar-elhárítási, javítási, karbantartási, és szerelési munkáinak elvégzése;
  • transzformátor állomások és a villamos elosztóhelyiségek üzemszerű rendjének, tisztaságának és integritásának fenntartása;
  • az épületek és a termelőüzemek biztonságos, és folyamatos áramellátásának biztosítása;
  • munkakörhöz kapcsolódó adminisztratív/számítógépes feladatok ellátása.

Elvárások:

  • villanyszerelő és / vagy erősáramú középfokú villamos szakképzettség,
  • felelősségteljes, fegyelmezett, precíz munkavégzés, önálló gondolkodás, csapatmunkára való alkalmasság,
  • szorgalom, kreativitás
  • megszakítás nélküli, 3 műszakos munkarend vállalása,
  • esetlegesen felmerülő túlórák vállalása – helyettesítés, váratlan üzemzavari helyzetek megoldása érdekében,
  • villamos rajzolvasási gyakorlat

Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Előny a pozíció betöltésénél:

  • villamosmű-kezelő (elektrikus) tanfolyami végzettség megléte
  • idegen nyelv alapfokú ismerete
  • egyéb üzemviteli tevékenység során alkalmazható tanfolyami végzettség – például targoncavezetői engedély
  • alapfokú számítógépes ismeretek – levelezés, MS Office, esetleg rendszerirányító és CAD tervezői, megjelenítői szoftverek ismerete
  • elektronikus, digitális rendszerek bármilyen szintű ismerete
  • villamos gépek, hajtások bármilyen szintű ismerete

Amit a megfelelő bérezésen kívül kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Hosszútávú, biztos munkahely egy stabil és folyamatosan fejlődő cégnél
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Havi bónusz juttatás, max. bruttó 65 000 Ft/hó
  • Széles körű cafeteria juttatási csomag, már a próbaidő alatt is
  • Előírtnál magasabb műszakpótlékok: délután 20%, éjszaka 65 %, folyamatos műszak esetén 15 % minden ledolgozott órára
  • Év végi jutalom
  • Kellemes munkahelyi légkör, segítőkész munkatársak
  • Munkába járás támogatása (személygépkocsi esetén 30 Ft/km)

A munkavégzés helye: Pétfürdő

A részletes szakmai önéletrajzot a bérigény megjelölésével az alábbi címre kérjük eljuttatni:

Nitrogénművek Zrt.

palyazat@nitrogen.hu