Kontroller vezető

Pétfürdő

A Nitrogénművek Zrt. új kollégát keres azonnali kezdéssel

munkakörbe

Feladatai:

  • vezetői felügyelet és ellenőrzés gyakorlása a kontrolling területén, a munkavállalók rendszeres tájékoztatása és beszámoltatása
  • tervezési feladatok: stratégiai és operatív tervek készítése
  • elemzési és beszámolási feladatok
  • önköltség számítási szabályzat készítése és aktualizálása, elő- és utókalkulációs munkálatok elvégzése
  • statisztikai adatszolgáltatások készítése
  • árképzéssel kapcsolatos feladatok
  • a társaság gazdálkodásáról szakmai anyagok összeállítása, pályázati lehetőségek monitorizálása és pályázatok készítése, beszámolók, prezentációk összeállítása vezetők és külső partnerek részére
  • üzleti jelentés készítése, a beszámoló összeállításában való együttműködés a Pénzügyi és számviteli osztállyal és a könyvvizsgálókkal

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • közgazdasági egyetemi végzettség,
  • magabiztos felhasználói szintű MS Office ismeretek,
  • legalább 3 év szakmai tapasztalat kontrolling és/vagy számviteli területen,
  • felelősségtudatos a munkájában, feladatait önállóan, precízen, és pontosan végzi,
  • jellemzője a nagyfokú rugalmasság, megbízhatóság
  • tárgyalóképes felsőfokú angol nyelvtudás

Előny a pozíció betöltésénél:

  • IFRS specifikáció
  • SAP vállalatirányítási rendszer felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, biztos munkahely egy stabil és folyamatosan fejlődő cégnél, a szakmai fejlődés lehetőségével
  • Széles körű cafeteria juttatási csomag
  • Év végi jutalom
  • Munkába járás támogatása
  • Bérezés megegyezés szerint

A munkavégzés helye a munkáltató pétfürdői székhelye.

Szakmai önéletrajzzal e-mailben a palyazat@nitrogen.hu címen