Villamosmérnök

Pétfürdő

Csapatunk bővítésére

a Villamos és Műszer-Automatika üzembe a következő munkakörbe keresünk új munkatársat:

VILLAMOSMÉRNÖK

Kiemelt feladatai:

  • A Nitrogénművek Zrt. pétfürdői telephelyén a folyamatirányítás folyamatos biztosítása, irányítástechnikai berendezések üzemeltetése, karbantartásának figyelemmel kísérése, a műszeres jellegű meghibásodások, üzemzavarok elhárítása
  • Aktív részvétel a műszeres beruházási, felújítási, fejlesztési munkák előkészítésében, megvalósításában
  • Elkészíti a rábízott üzem folyamatirányító rendszerének nagyleállási, karbantartási programját
  • Árajánlatok bekérése, kiértékelése, döntéstámogatás, munkaadminisztráció
  • A műszerészek munkájának támogatása

Elvárások:

Olyan munkatársat keresünk, aki a munkáját megbízhatóan, felelősségtudatosan, pontosan, határidőre végzi el, agilis, jó problémamegoldó képessége van, terhelhető

  • Okleveles villamosmérnök végzettség, irányítástechnika szakirány előny
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Informatika ismeret

Amit a versenyképes bér mellett még kínálunk:

  • Hosszú távú, biztos munkahely és szakmai kihívások egy stabil és folyamatosan fejlődő cégnél,
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Széles körű cafeteria juttatási csomag, már a próbaidő alatt is
  • Év végi jutalom

A részletes szakmai önéletrajzot a bérigény megjelölésével a palyazat@nitrogen.hu e-mail címre várjuk.