Vegyipari gépkezelő

Pétfürdő

A Nitrogénművek Zrt.

új munkatársait keresi megszakítás nélküli, három műszakos munkarendbe az alábbi munkakörbe:

vegyipari kezelő

(Ammónia üzem, Savüzem, Pétisó üzem, Karbamid üzem)

Kiemelt feladatai:

  • a termelési folyamat meghatározott technológiai lépéseinek elvégzése és dokumentálása
  • az üzem vegyipari berendezéseinek, eszközeinek kezelése, folyamatos ellenőrzése
  • a gyártáshoz szükséges gépek, berendezések működőképességének, tisztaságának biztosítása

Elvárások:

  • felelősségteljes, fegyelmezett, precíz munkavégzés, önálló gondolkodás, csapatmunkára való alkalmasság
  • megszakítás nélküli, 3 műszakos munkarend vállalása
  • technológia megismerésére, és megtanulására való hajlandóság

Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Előny a pozíció betöltésénél:

  • érettségi bizonyítvány
  • vegyésztechnikus vagy gépésztechnikus végzettség
  • vegyipari termelésben szerzett tapasztalat
  • jó műszaki érzék

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű szerződés
  • Hosszú távú, biztos munkahely egy stabil és folyamatosan fejlődő cégnél
  • Havi bónusz juttatás, max. bruttó 65 000 Ft/hó
  • Széles körű cafeteria juttatási csomag, már a próbaidő alatt is
  • Előírtnál magasabb műszakpótlékok: délután 20%, éjszaka 65 %, folyamatos műszak esetén 15 % minden ledolgozott órára
  • Év végi jutalom
  • Kellemes munkahelyi légkör, segítőkész munkatársak
  • Munkába járás támogatása (személygépkocsi esetén 30 Ft/km)

A munkavégzés helye: Pétfürdő

A részletes szakmai önéletrajzot az alábbi címre kérjük eljuttatni:

Nitrogénművek Zrt.

palyazat@nitrogen.hu