Mérlegképes könyvelő

Pétfürdő

Pénzügyi és számviteli osztályunkhoz új kollégát keresünk

munkakörbe

A leendő munkatárs feladatai:

  • anyag és tárgyieszköz könyvelése SAP-ban
  • főkönyvi vegyes bizonylatok könyvelése, SAP rendszerben az FI előzetesen rögzített számlák könyvelése és irattározása,
  • bankszámlák könyvelése,
  • zárással kapcsolatos könyvelési feladatok ellátása,
  • könyvelési periódus nyitása, zárása,
  • könyvvizsgálók felé adatszolgáltatás nyújtás.

Az elvárt jelentkező olyan szakember, aki:

  • mérlegképes könyvelői végzettséggel rendelkezik,
  • legalább 3 éves termelő vállalatnál szerzett szakmai tapasztalat rendelkezik,
  • felhasználói szintű MS Office ismeretekkel bír.
  • megbízható, felelősségteljes és precíz személyiség.

Előny a pozíció betöltésénél:

  • SAP integrált vállalatirányítási rendszer ismerete,
  • szakirányú felsőfokú végzettség,
  • IFRS mérlegképes könyvelői végzettség,
  • alapfokú angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Bérezés megegyezés szerint
  • Széleskörű cafeteria juttatási csomag
  • Munkába járás támogatása
  • Év végi jutalom
  • Hosszútávú, biztos munkahely egy stabil és folyamatosan fejlődő cégnél

A munkavégzés helye a munkáltató pétfürdői székhelye.

A fényképes, részletes szakmai önéletrajzot az alábbi címre kérjük eljuttatni:

Nitrogénművek Zrt.

palyazat@nitrogen.hu