Kereskedelmi bonyolító

Magyarország, Budapest

Csapatunk bővítésére várjuk jelentkezését

Terménykereskedelmi üzletágunkhoz

kereskedelmi bonyolító

munkakörbe

Amit a megfelelő bérezésen kívül kínálunk:

  • Hosszú távú, biztos munkahely egy stabil és folyamatosan fejlődő cégnél.
  • Exkluzív, panorámás irodaházi munkahely a budapesti MOM Parkban.
  • Széles körű cafeteria juttatási csomag, karácsonyi jutalom.

A munkavégzéshez szükséges eszközöket biztosítjuk.

Az elvárt jelentkező olyan szakember, aki:

  • közép- vagy felsőfokú iskolai végzettséggel rendelkezik,
  • angol és/vagy német nyelvből legalább középfokú aktív nyelvtudással bír, szóban és írásban egyaránt,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel és készséggel rendelkezik,
  • kiváló kommunikációs és tárgyalási képességekkel bír, önálló munkavégzésre, gyors döntések meghozatalára képes,
  • jellemzője a kiemelkedő szervező és problémamegoldó képesség, pontos, megbízható munkavégzés és a magas szintű stressz-tűrő képesség, nagyfokú rugalmasság és terhelhetőség,
  • precíz, pontos munkavégzésre képes önállóan és csapatban egyaránt.

Előnyök:

  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai gyakorlati tapasztalat
  • SAP rendszer ismerete

Kiemelt feladatai:

  • az üzletág tevékenységéhez kapcsolódó szerződések teljeskörű lebonyolítása,
  • a szerződésekkel összhangban a szükséges fuvarszervezői tevékenységek ellátása, egyéb megbízások megtétele, számlázás, készletkezelés, reklamációk kezelése,
  • tevékenységhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása,
  • belföldi és külföldi partnerekkel történő folyamatos kapcsolattartás.

A munkavégzés helye: Budapest, MOM Park

A részletes szakmai önéletrajzzal és a végzettségek meglétét igazoló dokumentumok másolatával ellátott pályázatokat az alábbi címre kérjük eljuttatni:

Nitrogénművek Zrt.

Humánpolitikai csoport

palyazat@nitrogen.hu