Gépészmérnök

Pétfürdő

Technológiailag kiemelt üzemünkbe

jelentkezését várjuk

A leendő munkatárs feladatai:

  • karbantartási feladatok hatékony elvégzésének biztosítása, karbantartási igények költséghatékony kielégítése
  • aktív részvétel a beruházási, felújítási, fejlesztési munkák előkészítésében, megvalósításában, és kivitelezők felkutatásában
  • szerződéskötésekben való részvétel, a hozzájuk kapcsolódó pénzügyi kontroll, valamint minőségi követelmények felügyelete
  • az éves karbantartási tervek előkészítésében, ütemezésében, költségtervezésében való részvétel, a tervezés fázisában adatszolgáltatások, tervek véleményeztetése és felülvizsgálata, konzultáció az üzemekkel
  • üzemeltetési, karbantartási vizsgálati, minőségbiztosítási dokumentációk biztosítása, és rendelkezésre bocsátása
  • a Termékgondozási politika megvalósításának biztosítása

Az elvárt jelentkező olyan szakember, aki:

  • gépészmérnöki BSc diplomával rendelkezik,
  • lendületes, csapatjátékos, de önálló munkavégzésre is alkalmas,
  • kitartó, terhelhető, jó stressztűrő képesége van, felelősségtudatos a munkájában, vállalja a hosszútávú elköteleződést,
  • társalgási szintű angol nyelvtudással rendelkezik.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Előny a pozíció betöltésénél:

  • gépészmérnöki MSc diploma

Amit a megfelelő bérezésen kívül kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Hosszú távú, biztos munkahely egy stabil és folyamatosan fejlődő cégnél
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Széles körű cafeteria juttatási csomag, már a próbaidő alatt is
  • Év végi jutalom
  • Munkába járás támogatása (személygépkocsi esetén 30 Ft/km)
  • Kellemes munkahelyi légkör, segítőkész munkatársak

A munkavégzés helye: Pétfürdő

A részletes szakmai önéletrajzot a bérigény megjelölésével az alábbi címre kérjük eljuttatni:

Nitrogénművek Zrt.

palyazat@nitrogen.hu