Gépkarbantartó, szerelő

Pétfürdő

Csapatunk bővítésére akár azonnali kezdéssel is várjuk jelentkezését

munkakörbe

egy műszakos munkarendű feladatok ellátására

Az ideális jelölttel szembeni elvárások:

  • gépi forgácsoló (esztergályos) végzettséggel és hagyományos gépeken gyakorlattal rendelkezik,
  • precíz, felelősségteljes, önálló munkavégzésre képes,
  • terhelhetőség, rugalmasság.

A leendő munkatárs feladata lesz:

  • esztergagépek beállítása, átállás elvégzése, gépek üzemeltetése
  • csomagológépek napi karbantartása, szerelése, alkatrészeinek forgácsolása
  • szabályozó szelepek karbantartása, alkatrészeinek forgácsolása
  • gépek és környezetük tisztán tartása

A pozíció betöltésénél előnyt jelent:

  • lakatos, gépszerelő, hegesztő szakképesítés; gyakorlat
  • pneumatikai ismeretek; gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, biztos munkahely egy stabil és folyamatosan fejlődő cégnél
  • Alapbér + a törvényi szabályozásnál magasabb pótlékok, munkába járás támogatása
  • Széles körű Cafeteria juttatási csomag, év végi jutalom

Munkavégzés helye: Pétfürdő

A részletes szakmai önéletrajzzal és a végzettségeket igazoló dokumentumok másolatával ellátott pályázatokat az alábbi címre kérjük eljuttatni:

Nitrogénművek Zrt.

palyazat@nitrogen.hu